Nowości w ING BankOnLine

ING Bank Śląski wprowadził nowe funkcje do systemu bankowości internetowej ING BankOnLine. Od 4 marca br. użytkownicy mogą w łatwy i intuicyjny sposób skorzystać z oferty produktów „na klik”, a także odblokować dostęp do systemu przez SMS. Aby zachować przejrzystość i spójność interfejsu, wraz z wprowadzeniem nowych funkcji zaktualizowany został wygląd strony głównej systemu.

„Oferta na klik” to nowa sekcja ING BankOnLine, która w jednym miejscu gromadzi propozycje produktowe dostępne dla użytkowników systemu. Dzięki wprowadzeniu przejrzystego podziału oferty banku według grup potrzeb, klienci mogą szybciej i wygodniej dokonywać zakupu interesujących ich produktów i usług. Na stronie po kilku „kliknięciach” można m.in. otworzyć rachunek rozliczeniowy lub oszczędnościowy, zamówić kartę płatniczą lub kredytową, złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową którą można uzyskać online, a także poprosić o kontakt w sprawie oferty hipotecznej.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów, bank wprowadził możliwość odblokowania dostępu do systemu ING BankOnLine przez SMS. Nowa funkcja jest skierowana do użytkowników, którzy zablokowali dostęp do systemu ING BankOnLine poprzez podanie błędnych danych dostępowych lub zapomnieli hasła. Dzięki wprowadzonemu udogodnieniu klienci mogą odblokować dostęp do systemu bez konieczności wizyty w oddziale lub oczekiwania na przesłanie pocztą  kodu aktywacyjnego.

Wraz z wprowadzeniem nowych funkcji w ING BankOnLine, zaktualizowany został wygląd strony głównej systemu. Rozszerzeniu uległa liczba skrótów do najważniejszych sekcji systemu, prezentowanych w formie atrakcyjnych wizualnie ikonek.

< 236132" >
Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl
Authors
Tags , , , ,

Related posts

Top