Wiadomości branżowe

Bądź aktywny i poleć znajomemu konto w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski rozpoczął akcję promocyjną nagradzającą klientów indywidualnych, którzy aktywnie korzystają z rachunku i polecają produkty banku znajomym. Dotychczasowi klienci mogą otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł, a nowi 50 zł.Nowa promocja ING Banku Śląskiego nagradza klientów za aktywną relację z bankiem oraz polecanie

ING Bank Śląski rozpoczął akcję promocyjną nagradzającą klientów indywidualnych, którzy aktywnie korzystają z rachunku i polecają produkty banku znajomym. Dotychczasowi klienci mogą otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł, a nowi 50 zł.

Nowa promocja ING Banku Śląskiego nagradza klientów za aktywną relację z bankiem oraz polecanie jego produktów swoim znajomym. Akcja trwa do 30 listopada i jest skierowana:

  • do dotychczasowych klientów banku posiadających konto osobiste w PLN od co najmniej 3 miesięcy,
  • do nowych klientów, którzy w okresie promocji założą Konto Direct, Komfort lub VIP i przez ostatnie 4 miesiące nie posiadali konta osobistego w PLN.

Dotychczasowy klient otrzyma nagrodę w wysokości 100 zł, jeśli w okresie trwania promocji zarekomenduje założenie rachunku w ING Banku Śląskim nowemu klientowi. Warunkiem niezbędnym do otrzymania pieniędzy jest dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 200 zł oraz wpływ środków na konto w wysokości minimum 500 zł. Klient polecający rachunek w ING może w ten sposób zyskać maksymalnie nawet 1000 zł.

Nowy klient otrzyma nagrodę w wysokości 50 zł, jeśli w czasie trwania promocji założy konto w PLN w ING Banku Śląskim podając kod otrzymany od dotychczasowego klienta oraz dokona transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 200 zł w okresie kolejnych dwóch miesięcy.

Akcja promocyjna jest wspierana działaniami marketingowymi w oddziałach i w mediach społecznościowych. Na stronie ING Banku Śląskiego na portalu Facebook została udostępniona aplikacja, za pomocą której można wysyłać spersonalizowane zaproszenia z własnym kodem promocyjnym do wybranych znajomych. Użytkownicy otrzymają za pośrednictwem Facebooka zaproszenie wraz z kodem promocyjnym i możliwością otwarcia konta.  

Regulamin promocji “Bądź aktywny i poleć konto znajomemu” znajduje się na stronie http://www.ingbank.pl/100zl.

Ĺšródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Ankieta ING: Nie chcemy olimpiady w Polsce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy