Banki Finanse Kredyt

Banki prześwietlone

Czy przedświąteczne bankowe promocje to uśmiech losu czy pułapka – warto sprawdzić w gorącym, jak informacje giełdowe, serwisie Wirtualnej Polski. Czy jest w roku gorętszy

Czy przedświąteczne bankowe promocje to uśmiech losu czy pułapka – warto sprawdzić w gorącym, jak informacje giełdowe, serwisie Wirtualnej Polski.

Czy jest w roku gorętszy czas, gdy raz za razem sięgamy po karty kredytowe, zaciągamy dodatkowe kredyty i zdesperowani zrywamy lokaty? Choć to wszystko po to, by najbliższym umilić świąteczny czas, czasami gubimy się i w snach pojawia się widmo niespłaconych rat…

I tu Wirtualna Polska spieszy z pomocą. W ostatnio uruchomionym serwisie banki.wp.pl można znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania związane z finansami, choćby z pozoru błahe, jak to: “Posiadam 400 tysięcy koron norweskich, chciałbym je zamienić na PLN czy warto?”.

“Serwis jest zorientowany na statystycznego internautę, który niekoniecznie ukończył studia ekonomiczne, a chce uzyskać pomoc przy podejmowaniu decyzji o tym, jaki wybrać kredyt, czy lokatę – mówi Rafał Mandes, Kierownik Działu e-Biznes w Wirtualnej Polsce – Pomagamy także wybrać konto na miarę potrzeb internauty. Wystarczy zaznaczyć cechy, które ma ono posiadać, a system wybierze ofertę, spełniającą te oczekiwania.”

Serwis banki.wp.pl ułatwia życie na co dzień. Wśród wielu jego opcji jest na przykład możliwość sprawdzenia czy w miejscowości, do której wybieramy się na święta, jest bankomat naszego banku, czy bardziej opłaca się dojechać tam samochodem wziętym na kredyt i – jeśli zachowamy wystarczający rozsadek, by nie ulec świątecznemu szaleństwu – jak będą rosły nasze oszczędności w poszczególnych bankach.

A to już wiesz?  Wyższy zysk i negocjowane stawki

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy