Wiadomości branżowe

Drzwi otwarte Mini Ratki w PKO Banku Polskim trwają

W PKO Banku Polskim trwa promocja "Drzwi otwarte Mini Ratki". Do 25 listopada można skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania pożyczki gotówkowej już od 8,88% albo otrzymać pożyczkę z prowizją 0%.W czasie "Drzwi Otwartych Mini Ratki"

W PKO Banku Polskim trwa promocja “Drzwi otwarte Mini Ratki”. Do 25 listopada można skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania pożyczki gotówkowej już od 8,88% albo otrzymać pożyczkę z prowizją 0%.

W czasie “Drzwi Otwartych Mini Ratki” PKO Bank Polski oferuje promocyjne oprocentowanie dla pożyczek w kwocie do 30 000 zł: 

  • 8,88% dla pożyczki z ubezpieczeniem w wariancie podstawowym przez 1 miesiąc,
  • 8,88% dla pożyczki z ubezpieczeniem w wariancie rozszerzonym przez 3 miesiące.

Dodatkowo klienci, którzy nie korzystają z wybranych produktów Banku lub nie są zainteresowani ich nabyciem, mogą otrzymać pożyczkę do 150 000 zł z prowizją 0% przy zastosowaniu oprocentowania w wysokości 19,99%.

Pożyczka gotówkowa, czyli popularna Mini Ratka może być przeznaczona na dowolny cel, a jej główne zalety to:

  • niska rata,
  • brak zabezpieczeń do 30 000 zł,
  • brak konieczności uzyskania zgody współmałżonka do 15 000 zł,
  • nawet 8-letni okres spłaty,
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe, w tym darmowy Assistance.

Promocja “Drzwi otwarte Mini Ratki” trwa od 12 do 25 listopada. Wniosek o pożyczkę można złożyć przez Internet, telefon lub w placówkach Banku (Oddziały i Agencje). Dodatkowo dla Klientów korzystających z bankowości internetowej iPKO istnieje możliwość złożenia wniosku i zawarcia umowy bez konieczności wizyty w placówce Banku.

Promocję wspiera radiowa kampania reklamowa z udziałem Szymona Majewskiego, a także reklamy w prasie i w Internecie.

RRSO 21,95%, umowa pożyczki 15 000 zł, 60 rat, zmienne oprocentowanie 19,99%. Prowizja 0 zł, odsetki 8 850,46 zł, rata 397,51 zł, całkowita kwota do zapłaty 23 850,46 zł, całkowita kwota kredytu 15 000 zł, całkowity koszt kredytu 8 850,46 zł. Zaświadczenie o dochodach nie jest wymagane w przypadku spełnienia warunku wpływu wynagrodzenia na rachunek w Banku. Warunki dla oferty bez prowizji według stanu na 19 listopada 2012 r.

***

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. Skonsolidowany zysk netto PKO Banku Polskiego za 3. kwartały 2012 roku wyniósł 2,87 mld zł. Bank jest regularnie nagradzany w prestiżowych rankingach. Został uhonorowany nagrodą “Bank of the Year in Poland” przyznawaną przez międzynarodowy miesięcznik “The Banker”. Doceniono zarówno jego wyniki finansowe, jak i kompleksową modernizację. Instytut Rachunkowości i Podatków uhonorował Raport roczny PKO Banku Polskiego za 2010 rok Nagrodą Główną w konkursie “The Best Annual Report” w kategorii Banki i instytucje finansowe. Bank otrzymał także Nagrodę Główną w rankingu “50 największych banków w Polsce 2012” branżowego miesięcznika “Bank”. Doceniona została m.in. dynamika wzrostu sumy bilansowej Banku, a także całokształt jego rynkowej aktywności. Dodatkowo “Gazeta Bankowa” wyróżniła Bank za “Najwyższą efektywność” w swojej kategorii. PKO Bank Polski po raz kolejny zwyciężył w badaniu infolinii bankowych przeprowadzonym przez firmę ARC Rynek i Opinia.
PKO Bank Polski jest również najsilniejszym wizerunkowo bankiem w kraju. Jest także najdroższą marką na polskim rynku bankowym. Specjaliści z magazynu “The Banker” wycenili jej wartość na 1,5 mld dolarów, a w rankingu “Rzeczpospolitej” – “Polskie Marki 2011” jej wartość została określona na 3,75 mld złotych. Jest także najbardziej wartościowym krajowym bankiem, według rankingu “100 najcenniejszych firm Newsweeka”. Działalność filantropijna PKO Banku Polskiego została doceniona przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, która przyznała Bankowi oraz Inteligo Financial Services statuetkę Dobroczyńcy Roku 2010, oraz przez Forum Darczyńców w Polsce, które przyznało Bankowi Nagrodę Specjalną za długoletnie i konsekwentne wspieranie działań społecznie użytecznych. Bank znalazł się w gronie najlepszych pracodawców sektora bankowego w rankingach przygotowanych w oparciu o opinie studentów. Wysoką pozycję Banku potwierdzają badania międzynarodowej firmy Universum Global, jak i stowarzyszenia AIESEC przeprowadzane wśród studentów najlepszych uczelni w kraju.

A to już wiesz?  Pierwsze oznaki spowolnienia w branży meblarskiej. Rosnące koszty i mniejszy eksport pogarszają płynność finansową polskich producentów

 

 

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy