Wiadomości branżowe

ING Bank Śląski po raz szósty uzyskał certyfikat Top Employer Polska

 Nagroda przyznawana przez Top Employers Institute - niezależną międzynarodową organizację - potwierdza przynależność ING Banku Śląskiego do grupy wiodących pracodawców na świecie. Uzyskanie przez ING Bank Śląski certyfikatu Top Employer Polska po raz szósty potwierdza znaczenie konsekwentnej, realizowanej przez lata polityki personalnej banku. W centrum tej polityki

 

Nagroda przyznawana przez Top Employers Institute – niezależną międzynarodową organizację – potwierdza przynależność ING Banku Śląskiego do grupy wiodących pracodawców na świecie.

Uzyskanie przez ING Bank Śląski certyfikatu Top Employer Polska po raz szósty potwierdza znaczenie konsekwentnej, realizowanej przez lata polityki personalnej banku. W centrum tej polityki są ludzie, a procesy personalne tworzone są w taki sposób, aby zapewnić optymalne warunki pracy i możliwości rozwijania potencjału pracowników – powiedziała Grażyna Sobota, dyrektor Pionu HR w ING Banku Śląskim.

Top Employers Institute ocenił politykę zatrudnienia w ING Banku Śląskim analizując praktyki z następujących obszarów:

  • rozwoju talentów;
  • szkoleń i rozwoju;
  • wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych;
  • zarządzania różnorodnością;
  • rozwoju umiejętności przywódczych;
  • kultury organizacyjnej.

Certyfikat Top Employers przyznawany jest wyłącznie organizacjom, których oferta dla pracownika spełnia najwyższe standardy. Do tego grona wchodzą firmy tworzące najlepsze warunki pracy, dbające o pracowników i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji oraz dążące do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

 


dostarczył infoWire.pl

Ĺšródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył
A to już wiesz?  Agencja Standard & Poor's podtrzymała wysoką ocenę ratingową PKO Banku Polskiego

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy