Finanse Wiadomości branżowe

Karty kredytowe ING Banku Śląskiego na wakacje

ING Bank Śląski wprowadził zmiany do oferty kart kredytowych dla klientów indywidualnych, obniżając poziom wymaganych minimalnych dochodów. Teraz, aby otrzymać kartę kredytową w ING wystarczy 800 zł dochodu miesięcznie. Zmiany obowiązują od lipca br.Jadąc na wakacje, zwłaszcza za granicę, marzymy o wypoczynku i oderwaniu się od codzienności. Pakujemy walizki,

Teaser

ING Bank Śląski wprowadził zmiany do oferty kart kredytowych dla klientów indywidualnych, obniżając poziom wymaganych minimalnych dochodów. Teraz, aby otrzymać kartę kredytową w ING wystarczy 800 zł dochodu miesięcznie. Zmiany obowiązują od lipca br.

Jadąc na wakacje, zwłaszcza za granicę, marzymy o wypoczynku i oderwaniu się od codzienności. Pakujemy walizki, zabieramy przewodnik i przygotowujemy się do wakacyjnych wydatków. I tu pojawia się typowy wakacyjny dylemat: karta czy gotówka? Wbrew pozorom ta decyzja może wpłynąć na nasze zadowolenie z wakacji. Niewielką sumę gotówki zawsze warto mieć w portfelu, ale budżet wakacyjny lepiej mieć na karcie kredytowej. Nie trzeba wtedy wymieniać pieniędzy w lokalnym kantorze, ani nosić ze sobą wypchanego portfela, co jest wygodne i bezpieczne powiedziała Barbara Borgieł-Cury, Dyrektor Departamentu Rachunków, Płatności i Kart w ING Banku Śląskim.

Dlaczego warto wybrać karty kredytowe ING Banku Śląskiego:

  • Wystarczy 800 zł dochodu miesięcznie.
  • Karty wydawane są we współpracy z VISA i Mastercard i są akceptowane w milionach punktów handlowych i bankomatów na całym świecie.
  • Wszystkie wydatki opłacone kartą kredytową pokrywane są środkami z przyznanego przez bank limitu kredytowego, w myśl zasady “kupujesz teraz – płacisz później“. Wykorzystany limit może zostać spłacony do 52 dni po okresie rozliczeniowym ustalonym z bankiem, np. po powrocie z wakacji. Warto już wcześniej zapłacić za wakacje kartą, np. w biurze podróży, czy za wynajem samochodu. W przypadku kłopotów biura podróży zawsze jest możliwość odzyskania środków, gdy płatność za usługi była dokonana kartą.
  • Klienci planujący wakacje, którzy rezerwują bilety czy noclegi  w internecie korzystająÂ  z najwyższego  poziomu bezpieczeństwa. Zapewnia je usługa 3D Secure, dzięki której w trakcie dokonywania zakupów w sieci przeprowadzana jest dodatkowa weryfikacja tożsamości posiadacza karty, zabezpieczająca przed jej nieuprawnionym użyciem.
  • Karty dają możliwość dokonania przelewu, np. opłacenia rachunku, za który bank nie pobiera opłat.
  • Bank oferuje bezpłatne powiadomienia o zbliżającym się terminie spłaty zadłużenia w formie SMS na numer telefonu komórkowego podany przez posiadacza karty. Można również zlecić automatyczną spłatę zadłużenia, która również jest  bezpłatna.
  • W razie kradzieży karty można ją szybko zastrzec za pośrednictwem telefonu (całodobowa linia telefoniczna:+48 32 357 00 12) lub internetu (system bankowości internetowej: ING BankOnLine).
  • Dodatkowe zabezpieczenie – dobrowolny, dodatkowo płatny pakiet zapewniający ochronę ubezpieczeniową w przypadku m.in. śmierci czy utraty stałego źródła dochodu przez posiadacza rachunku karty kredytowej – Pakiet Ubezpieczeniowy Spłata na Bank.
A to już wiesz?  Aforti Exchange: Długoterminowa analiza walutowa EUR, USD i PLN na 2019-2020

Opłaty roczne za karty kredytowe w ING Banku Śląskim są jednymi z najniższych na rynku. Karta może być bezpłatna jeżeli zostaną dokonane co miesiąc transakcje bezgotówkowe w stosunku rocznym w odpowiedniej wysokości.

Aby otrzymać kartę kredytową ING, wystarczy zadzwonić na infolinię ING Banku Śląskiego 801 222 222 lub wejść na www.ingbank.pl i zostawić prośbę o kontakt telefoniczny.

Ĺšródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy