Wiadomości branżowe

Premia dla Juniora w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski przygotował dla osób małoletnich specjalną ofertę oszczędnościową Premia dla Juniora. Za systematyczne oszczędzanie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (OKO) w PLN, Bank oferuje premię w wysokości 50 zł. Oferta dostępna jest do 31 lipca 2014 roku. Chcemy przekonać rodziców, że postawy systematycznego oszczędzania warto

ING Bank Śląski przygotował dla osób małoletnich specjalną ofertę oszczędnościową Premia dla Juniora. Za systematyczne oszczędzanie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (OKO) w PLN, Bank oferuje premię w wysokości 50 zł. Oferta dostępna jest do 31 lipca 2014 roku.

Chcemy przekonać rodziców, że postawy systematycznego oszczędzania warto uczyć dzieci już od najmłodszych lat, bo “Oszczędzanie to powtarzanie”. W swojej ofercie posiadamy oprocentowany rachunek OKO, który rodzic może założyć dla dziecka. Teraz dodatkowo, w ramach oferty specjalnej, za regularne oszczędzanie, nagradzamy premią – powiedział Daniel Szewieczek, Dyrektor Departamentu Oszczędności w ING Banku Śląskim.

Z oferty Premia dla Juniora może skorzystać małoletni:

– poniżej 13 roku życia, dla którego rodzic założy OKO,

– od 13 do 18 roku życia, dla którego rodzic założy PAKIET (OKO + konto osobiste).

Warunkiem uzyskania premii od Banku jest systematyczne oszczędzanie – odłożenie na OKO po minimum 50 zł, w ciągu czterech miesięcy. Konto dla dziecka rodzic może założyć w dowolnym oddziale ING Banku Śląskiego. Wystarczy zabrać ze sobą akt urodzenia lub dowód osobisty dziecka.

Szczegóły oferty dostępne w Regulaminie oferty specjalnej Premia dla Juniora na stronie http://www.ingbank.pl/indywidualni/oszczednosci/konta-oszczednosciowe/otwarte-konto-oszczednosciowe-junior


dostarczył infoWire.pl

Ĺšródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  ING Bank Śląski "Najlepszym Bankiem 2012"

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy