Wiadomości branżowe

W ING jedna z najlepszych pożyczek gotówkowych

ING Bank Śląski zajął wysoką pozycję w rankingu kredytów i pożyczek gotówkowych w listopadzie 2013 r. przygotowanym przez TotalMoney.pl. Bank zajął trzecie miejsce w rankingu dla klientów zewnętrznych chcących pożyczyć 10 tys zł. Sporządzając ranking kredytów i pożyczek gotówkowych w okresie przedświątecznym portal TotalMoney.pl sprawdził oferty banków w dwóch kategoriach – klientów wewnętrznych (posiadających konto osobiste w banku) oraz klientów zewnętrznych (chcących pożyczyć bez zakładania konta). W ankiecie rozesłanej do banków zapytano o całkowite koszty oraz miesięczną ratę dla kredytu gotówkowego na kwotę 10 tysięcy złotych, które pożyczkobiorcy chcą spłacać w równych ratach przez następne 24 miesiące. Klienci pracują na umowę o pracę na czas nieokreślony, a ich łączne dochody to 4 041zł netto. Portal za kluczowe dla pozycji w rankingu uznał całkowitą kwotę do zapłaty przez konsumenta zawierającą nie tylko odsetki i prowizje, ale także opłaty ubezpieczeniowe. ING Bank Śląski, który zewnętrznym klientom jest w stanie zaproponować kredyt

ING Bank Śląski zajął wysoką pozycję w rankingu kredytów i pożyczek gotówkowych w listopadzie 2013 r. przygotowanym przez TotalMoney.pl. Bank zajął trzecie miejsce w rankingu dla klientów zewnętrznych chcących pożyczyć 10 tys zł.

Sporządzając ranking kredytów i pożyczek gotówkowych w okresie przedświątecznym portal TotalMoney.pl sprawdził oferty banków w dwóch kategoriach – klientów wewnętrznych (posiadających konto osobiste w banku) oraz klientów zewnętrznych (chcących pożyczyć bez zakładania konta). W ankiecie rozesłanej do banków zapytano o całkowite koszty oraz miesięczną ratę dla kredytu gotówkowego na kwotę 10 tysięcy złotych, które pożyczkobiorcy chcą spłacać w równych ratach przez następne 24 miesiące. Klienci pracują na umowę o pracę na czas nieokreślony, a ich łączne dochody to 4 041zł netto. Portal za kluczowe dla pozycji w rankingu uznał całkowitą kwotę do zapłaty przez konsumenta zawierającą nie tylko odsetki i prowizje, ale także opłaty ubezpieczeniowe. ING Bank Śląski, który zewnętrznym klientom jest w stanie zaproponować kredyt lub pożyczkę z całkowitą kwotą do spłaty w wysokości 11 747,96 zł, zajął trzecie miejsce.

Więcej informacji na temat rankingu kredytów gotówkowych jest dostępnych na stronie TotalMoney.pl.

Przypominamy, że pożyczka gotówkowa w ING Banku Śląskim może zostać przeznaczona na dowolny cel, przy minimum formalności, bez poręczycieli i konieczności zabezpieczania. Pożyczkę można otrzymać nawet w ciągu 15 minut – podczas jednej wizyty w banku lub logując się do systemu bankowości internetowej ING BankOnLine.

Ĺšródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Defibrylatory w wybranych placówkach ING Banku Śląskiego

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy