Wizytówki przez Internet

Wizytówka jest niezbędnym narzędziem pracy dla wielu osób. Umożliwia najłatwiejsze utrwalenie kontaktu z klientem lub partnerem biznesowym. Wykonanie wizytówek wiąże się jednak z wizytą w specjalistycznej firmie lub też z rozmową z przedstawicielem takiej firmy. Portal eGospodarka.pl postanowił znacznie ułatwić zamówienie tego prostego ale niesłychanie potrzebnego narzędzia marketingowego, uruchamiając serwis internetowy, poprzez który można zamówić wykonanie i dostarczenie wizytówek.

Wizytówki są jednym z ważniejszych narzędzi w relacjach biznesowych. Odpowiednio wykonane mogą współtworzyć wizerunek zarówno ich posiadacza, jak i reprezentowanej przez niego firmy. Wizytówki są odbiciem firmy, najlepszych jej cech. Ich prestiż i elegancja są jednym ze sposobów budowania pozytywnego wizerunku firmy, mającego niebagatelny wpływ na konkurencyjność przedsiębiorstwa.

Portal eGospodarka.pl, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu małych i średnich firm na wszelkie elementy mogące podnieść ich konkurencyjność, uruchomił więc we współpracy z firmą poligraficzną Symilo s.c. serwis www.wizytowki.egospodarka.pl. Serwis ma ułatwić zaprojektowanie i wykonanie profesjonalnych wizytówek.

– Profesjonalnie zaprojektowana i starannie wykonana wizytówka może odegrać wielką rolę w kontaktach biznesowych. Schludna i spójna szata graficzna, perfekcyjnie oddane szczegóły, wysoka jakość materiałów i staranność wykonania wizytówki mogą wywrzeć na kontrahencie pozytywne wrażenie, przyczyniając się pośrednio do sukcesu firmy – mówi Dawid Jaroński, ekspert druku w Symilo s.c.. – Dobrze zaprojektowana i starannie wykonana wizytówka może na długo utkwić w pamięci osoby, której ją wręczamy, poprawiając znacząco rozpoznawalność i identyfikację firmy na konkurencyjnym rynku – uzupełnia Dawid Jaroński.

Serwis www.wizytowki.egospodarka.pl pozwala na kompleksową obsługę – od wyboru szaty graficznej wizytówek spośród gotowych zestawów, wyboru kroju znaków, koloru druku, formatu i materiału po realizację zamówienia bezpośrednio w firmie poligraficznej. Wszystko to można zrobić nie wstając nawet znad klawiatury komputera.

– Użytkownicy naszego serwisu nie muszą chodzić po drukarniach, aby wybrać odpowiedni wzór i papier – wszystko to mogą zrobić szybko i przyjemnie siedząc przed swoim komputerem w domu lub biurze i np. popijając kawę – mówi Beata Szkodzin, wydawca serwisu eGospodarka.pl. – Osoby które nie mają własnego pomysłu na wizytówkę lub też z innych przyczyn nie mają możliwości przesłania gotowego projektu, mogą skorzystać z porad grafika, który zaproponuje odpowiednią szatę graficzną. Eksperci pomogą również w doborze najlepszego papieru. Dodatkowo, w ramach specjalnej promocji, każdy użytkownik serwisu eGospodarka.pl, zamawiający wizytówki poprzez nasz portal otrzyma prezent w postaci gratisowego pakietu wizytówek – dodaje Beata Szkodzin.

Każdy projekt zaproponowany przez użytkownika serwisu jest również sprawdzany przez specjalistów pod kątem zgodności z zasadami sztuki poprawnego projektowania, tak aby zapewnić najlepszą jakość drukowanym wizytówkom.

– Dodatkowo, aby wyeliminować pomyłki w nazwie firmy, nazwisku osoby czy numerze telefonu, przed drukiem każdy projekt wysyłamy klientowi do akceptacji – podsumowuje Dawid Jaroński.

Authors

Related posts

Top