ING Securities “Liderem Informatyki Instytucji Finansowych 2014”

Dom Maklerski ING Securities został zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu "Lider Informatyki Instytucji Finansowych", organizowanego przez "Gazetę Bankową". Nagrodę przyznano w kategorii "systemy transakcyjne" za wdrożenie systemu Comarch Exchange Trading.

Wdrożony przez ING Securities Comarch Exchange Trading to nowoczesny system do obsługi procesów front-, middle- i back-office dla biur i domów maklerskich. Posiada elastyczny i wielowalutowy moduł ewidencyjny oraz umożliwia efektywną komunikację z rynkami i brokerami zagranicznymi oraz pełną obsługę danych klientów, rachunków, rozliczeń, w środowisku zintegrowanych usług bankowych i maklerskich. Inwestorom zapewnia bezpośredni dostęp do rachunku maklerskiego, związanych z nim operacji, zleceń i transakcji giełdowych oraz informacji rynkowych.

Konkurs "Lider Informatyki" jest organizowany przez "Gazetę Bankową" już od kilkunastu lat. Jego celem jest wyłanianie liderów wdrożeń informatycznych spośród firm z sektora finansowego. W tegorocznej edycji zgłoszono blisko 50 projektów.


dostarczył infoWire.pl
Ĺšródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył
Authors
Top