Uprzejmie informujemy, że w najbliższy weekend ING Bank Śląski planuje przeprowadzenie prac technologiczno-serwisowych. W związku z tym, w dniach 27/28 lipca (sobota/niedziela) oraz 28/29 lipca (niedziela/poniedziałek) w godzinach 01:00-05:00:
- niedostępne będą systemy bankowości elektronicznej ING BankOnLine, ING BusinessOnLine oraz ich wersje mobilne,
- niedostępne będą bankomaty i wpłatomaty banku,
- mogą wystąpić utrudnienia w realizacji transakcji kartami płatniczymi do rachunku, kartami kredytowymi oraz kartami obciążeniowymi (charge)
- nie będzie możliwości realizacji transakcji kartami przedpłaconymi.
Równocześnie informujemy, że w sobotę 27 lipca ograniczenia w realizacji transakcji polecenia przelewu nastąpią od godz. 12.00 (standardowo od godz. 15.00):
- przelewy zewnętrzne przyjęte do realizacji po godz. 12.00 będą realizowane w najbliższym dniu roboczym tj. 29 lipca,
- przelewy wewnętrzne tj. pomiędzy rachunkami w ING Banku Śląskim, przyjęte do realizacji po godz. 12.00, będą realizowane tego samego dnia, natomiast księgowane w najbliższym dniu roboczym tj. 29 lipca.
Przepraszamy za utrudnienia wynikające z prowadzonych prac.
Ĺšródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl