Wiadomości branżowe

Silna reprezentacja ING w “Biegnij Warszawo”

 Ponad 180 pracowników ING Banku Śląskiego weźmie udział w największym polskim biegu masowym "Biegnij Warszawo". Drużyna ING pobiegnie na rzecz Fundacji ING Dzieciom w ramach wewnętrznej akcji "Biegamy i wspieramy". Start już 6 października br."Biegnij Warszawo" to bieg masowy, promujący bieganie i aktywne spędzanie wolnego czasu. Uczestnicy ubrani w identyczne koszulki

 

Ponad 180 pracowników ING Banku Śląskiego weźmie udział w największym polskim biegu masowym “Biegnij Warszawo”. Drużyna ING pobiegnie na rzecz Fundacji ING Dzieciom w ramach wewnętrznej akcji “Biegamy i wspieramy”. Start już 6 października br.

“Biegnij Warszawo” to bieg masowy, promujący bieganie i aktywne spędzanie wolnego czasu. Uczestnicy ubrani w identyczne koszulki przebiegną ulicami Warszawy klasyczny dystans 10 kilometrów. Biegaczom będą towarzyszyć piechurzy uczestniczący w akcji “Maszeruję Kibicuję”. Trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i IAAF. Limit czasu na pokonanie trasy wynosi 2 godziny.

“Biegamy i wspieramy” to akcja charytatywna ING Banku Śląskiego, w ramach której za każdego biegnącego pracownika ING, bank przekaże Fundacji ING Dzieciom środki pieniężne. To szczególna okazja dla pracowników – miłośników biegania, którzy realizując swoją pasję, mogą jednocześnie uczestniczyć w jednym z najpopularniejszych biegów w Polsce i wspierać wewnętrzną akcję charytatywną.

ING zalicza się do firm biegających – pracownicy ING regularnie uczestniczą w imprezach biegowych organizowanych w kraju i za granicą. W 2011 roku, pomarańczowa drużyna wywalczyła dla ING Banku Śląskiego tytuł Firmy Przyjaznej Bieganiu, zajmując III miejsce, za największą ilość kilometrów, które zawodnicy drużyny pokonali łącznie na trasie 33 Maratonu Warszawskiego.

Fundacja ING Dzieciom jest jedną z najstarszych fundacji korporacyjnych w Polsce. Powstała na fundamentach powołanej w 1991 roku Fundacji Banku Śląskiego. Misją fundacji jest wyrównywanie szans dzieci. Dzięki pracy i zaangażowaniu ludzi związanych z fundacją i Wolontariuszy ING, pomoc w różnej formie otrzymało już kilkanaście tysięcy dzieci. Więcej na www.ingbank.pl

Ĺšródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  partner Kongresu Profesjonalistów PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy